تبلیغات
آوا - انواع فال و طالع بینی : طالع بینی جالب و خواندنی این هفته شما
 

انواع فال و طالع بینی : طالع بینی جالب و خواندنی این هفته شما

نوشته شده توسط :علی رضا پاک نیت
شنبه 28 مرداد 1396-11:54 ق.ظ

طالع بینی جالب و خواندنی این هفته شما

 • طالع بینی جالب و خواندنی این هفته شما

  برترین فال و طالع بینی را برای شما گردآوری کرده ایم که برای هفت روز آینده شما می باشد و میتوانید اتفاقات زندگی خود را پیش بینی کنید. طالع بینی هفتگی بدونیم وقایع هرروز زندگی متولد هر ماهی را هماهنگ با حرکات و نظم ستارگان پیشگویی می‌کند. با طالع این هفته با برنامه ریزی و آمادگی بیشتری پیش خواهیم رفت.

  طالع بینی جالب و خواندنی این هفته شما

  فروردین
  به سیاره زحل اجازه ندهید که صبح اول هفته تان را به هم بریزد. در عوض روی کاری که مدت ها بود از آن دوری می‌کردید تمرکز کنید. مریخ سیاره حاکم بر طالع شما در بالاترین حالت ممکن قرار گرفته و به شما کمک میکند درگیری های درونی تان را کشف کرده و به تمام چالش ها غلبه کنید. تنها اخطاری که به شما میتوان داد این هست که سعی کنید در هیچ شرایطی از کوره در نروید و در شکستن پیوندها عجله نکنید.

  طالع بینی جالب و خواندنی این هفته شما

  اردیبهشت
  اگر احساس می‌کنید اکثر در شرایط دعوا و درگیری قرار میگیرید مریخ را مقصر بدانید. این هفته در شرایط درگیری و مبارزه ای قرار میگیرید اما موقعیت ستاره ها کمک می‌کند بتوانید از خود دفاع کنید. سعی کنید شرایط مشکل ساز را مفید مدیریت کنید و دشمن برای خودتان نتراشید. مهم تر از همه ی اینکه آرامش خود را در هر شرایطی حفظ کنید.

  طالع بینی جالب و خواندنی این هفته شما

  خرداد
  ونوس گذشته از ترک نشانه شما با سیاره زحل در بخش روابط طالع تان رو به رو می‌شود. پس اکنون برترین زمان برای بستن یک پیمان طولانی مدت مانند ازدواج یا بستن قردادی مهم هست. رویارویی ونوس و زحل شاید عمده مفید نباشد اما باعث می‌شود شما یک تصمیم جدی و اثبات در زندگی بگیرید.

  طالع بینی جالب و خواندنی این هفته شما

  تیر
  از سعی میکنید وقت زیادی روی کارتان بگذارید و از اینکار لذت میبرید. از طرف دیگر چیزی هست که شما را آزار می‌دهد. عمده حرف دیگران را به خود نگیرید و آزرده دلیل نشوید. انتقادپذیر باشید و به دید سازندگی به آنها نگاه کنید و موقعیت و شرایط فعلی تان را بپذیرید.

  درست گذشته از اینکه ونوس وارد نشانه شما شود در هفته آینده ارتباطی فریبنده با اورانوس برقرار می‌کند پس برترین زمان برای پیدا کردن عشق و اگر در ارتباط ای هستید محکم شدن ارتباط تان هست.

  طالع بینی جالب و خواندنی این هفته شما

  مرداد
  با حضور خورشید و مریخ در نشانه شما هیچ چیزی نمیتواند شما را از پیشرفت متوقف کند. هدف های زیادی دارید و اشتیاق زیادی برای رسیدن به آنها. حتی اگر اتفاقات جدید کمی احساس ناامیدی به شما داده باشد تاثیر این سیارات اعتماد به نفس را به شما باز می گرداند.

  حضور زحل در نشانه شما یعنی حضور موانع و مشکلات. موانعی به شکل مقررات و قوانین اداری. اواخر هفته فرصتی برای فکر کردن به یک موضوع قدیمی پیش می‌آید.این موضوع قدیمی میتواند یک ارتباط قدیمی باشد.

  طالع بینی جالب و خواندنی این هفته شما

  شهریور
  عطارد وارد نشانه شما شده هست و الهام بخش جنبش و روشنایی هست.با حضور خورشید و مریخ در دوازدهمین منزل زیرزمینی طالع تان سوءتفاهم های زیادی به وجود می‌آید. پس سطحی نگری را کنار بگذارید و کمی عمیق تر به این شرایط نگاه کنید. اکثر مراقب خودتان باشید و به مسائل سلامت خود اکثر اهمیت بدهید. در اوایل هفته تحت تاثیر چیزهایی که میشنوید قرار نگیرید.

  طالع بینی جالب و خواندنی این هفته شما

  مهر
  حضور هماهنگ اورانوس در محدوده روابط نشانه شما در کمبود زندگی عاشقانه معجزه میکند. با فرد جدیدی آشنا می‌شوید و عشق را در زندگی پیدا می‌کنید. مکان های جدید را تجربه کنید تا به پیشرفت برسید. به موقعیت های قدیمی و فعلی اکتفا نکنید و خودتان را به چالش بیندازید.

  طالع بینی جالب و خواندنی این هفته شما

  آبان
  با اتصال خورشید و مریخ تمرکز روی جهت های شغلی و زندگی شماست. در آینده ای نه عمده دور شغل جدیدی پیدا می‌کنید و به پیشرفت هایی در کار میرسید. اهداف و آرزوهای زیادی در سر دارید که به خیلی از آنها میرسید.

  طالع بینی جالب و خواندنی این هفته شما

  آذر
  دنبال شرایط امن و آرامی هستید اما همۀ چیز آن طور که فکر میکنید باب میل نیست. اکثر روی جنبه های کاربردی زندگی و عشق تمرکز کنید و در مقابل مشکلات ناامید و دلسرد نشوید. سفری طولانی مدت در راه دارید. اگر با مسئله ای قانونی درگیر هستید انتظار یک نزاع و درگیری را داشته باشید.

  طالع بینی جالب و خواندنی این هفته شما

  دی
  این هفته اکثر با مسائل مالی دست و پنجه نرم می‌کنید و برترین زمان برای حل مشکلات مالی هست. اکنون اضافه بر مسائل مالی برترین زمان برای رسیدگی به مسائل عاطفی و ارتباط ای هست. زندگی عاشقانه شما در برترین اوضاع قرار دارد. سیاره مشتری در زاویه خوبی نسبت به سیاره پلوتو قرار گرفته و این خبر خوبی برای کسانی هست که به دنبال پیشرفت کاری میباشند.

  طالع بینی جالب و خواندنی این هفته شما

  خورشید وارد محدوده روابط شما شده هست و تا چهار هفته آینده ۲ کسوف در نشانه شما رخ می‌دهد. تا پایان این ماه زندگی عاشقانه بسیار متفاوتی خواهید داشت. اطرافیان تان احساس شان را نسبت به شما بروز می‌دهند. این احساس ممکن هست مفید باشد یا بد. روی منفی ها تمرکز نکنید و فقط مثبت ها را مشاهده نمایید.

  طالع بینی جالب و خواندنی این هفته شما

  اسفند
  از شرایط فعلی، کمبودها و زیاده از حد کار کردن ها راضی نیستید در حالی‌که میبینید اطرافیان تان از زندگی خود لذت می‌برند. اما این شرایطی هست که عطارد برای شما ایجاد کرده هست. ابتدا به مسئولیت ها و وظایف تان رسیدگی کنید. در غیر این صورت بهایش را پرداخت خواهید کرد. اما فراموش نکنید که عطارد روی خوش دیگری هم دارد و تاثیرات خوبی روی شرایط کاری تان میگذارد.

نظرات() 
درباره وبلاگ:آرشیو:


آخرین پستها:


نویسندگان:


آمار وبلاگ:


خرید بک لینک

خرید رپورتاژ

خرید بک لینک قوی ارزان و دائمی و مقرون به صرفه استفاده از سایت بکوریتی می باشد همچنین بک لینک های قوی از طریق ارسال رپورتاژ آگهی .


فروشگاه اینترنتی

فروشگاه likee.ir از حدود سال 1393 فعالیت می کند .


همکاری در فروش پارس پا

پارس پا parspa.com جزو اولین سایت های خدمات کسب درآمد مثل پاپ آپ و کسب درآمد از ورودی گوگل بود که در سال 1392 فعالیت جدی داشت .


قرعه کشی اینکلینگ

اینکلینگ inkling.ir سایت قرعه کشی بود که زیر مجموعه پارس پا بود و در حال حاضر نیز منتظر قرعه کشی های جدید روی این سایت باشید .


فروشگاه آنلاین آرمین

فروشگاه armins.ir نیز از حدود سال 1393 فعالیت می کند .


خرید پستی as seen tv

فروشگاه  as-seen-tv.ir نیز از حدود سال 1393 فعالیت می کند .


فروشگاه ارزون سرا

فروشگاه  arzonsara.ir نیز از حدود سال 1393 فعالیت می کند .


خرید پستی ارزان

فروشگاه  orginall.ir نیز از حدود سال 1393 فعالیت می کند .


خرید از بانه

فروشگاه  mrbane.ir فروشگاه اینترنتی بانه هست که مستقیما می توانید از بانه خرید کنید .


فروشگاه اینترنتی foorush

فروشگاه  foorush.ir نیز از حدود سال 1393 فعالیت می کند .


فروشگاه وی شاپز

فروشگاه  weshops.ir از قویترین فروشگاه ها بوده و هست و می توانید محصولات زیادی در این فروشگاه پیدا کنید .


خرید و فروش اینترنتی

فروشگاه  search-tv.ir نیز از حدود سال 1393 فعالیت می کند .


فروشگاه آی آر

فروشگاه  irincom.ir نیز از حدود سال 1393 فعالیت می کند .


قالب دهی پارسلون

قالب دهی وبلاگ های parslon.com از قدیمی ترین سیستم های فروش بک لینک و قالب دهی و فروش انبوه قالب روی وبلاگ ها هست .


فروشگاه آنلاین پلوتون

فروشگاه اینترنتی poloton.ir جامونده بود ! فروشگاه آنلاین پولوتون بزودی فعالیت خودش را از سر میگیرد.


همکاری در فروش فایل پارس پا

سایت همکاری در فروش  parspa.ir قدیمی ترین سایت فروش فایل و همکاری در فروش فایل می باشد که از سال 1392 آغاز به کار کرده است .


سایت پرشین ای

وب سایت persiane.ir و پرتابل پرشین ای به آدرس بابیش از 9000 نویسنده و بیش از 10000 مطلب و بیش  از 7500 مطلب ترجمه یا 100% اختصاصی شده با رتبه و ایندکس بالا در خدمت شما دوستان می باشد .


همکاری در فروش فایل می فایلز

سایت همکاری در فروش mefiles.ir با بیش از 600 فروشگاه فایل .


همکاری در فروش فایل کاران

سایت همکاری در فروش filekaran.com با بیش از 600 فروشگاه فایل در خدمت شما می باشد.


کسب در آمد

سایت kend.ir در موضوعات کسب درآمد از اینترنت فعال می باشد که همان سایت ebays.ir سابق می باشد .


فروشگاه اندروید و فریلنسری رویدبل

سایت رویدبل roidbell.ir اولین سایت فریلنسری طراحی اپلیکیشن اندروید و ios در ایران می باشد .


خرید بک لینک

جهت خرید بک لینک backority.ir می توانید از سایت فوق العاده مخصوص این کار یعنی بکوریتی استفاده کنید .


خرید رپورتاژ آگهی

رپورتاژ آگهی قوی اگر خواهید بکوریتی بهترین گزینه ممکن می باشد .


جابجایی سرباز

برای جابجایی سرباز به سایت bekhane.ir مراجعه کنید .


جابجایی دانشجو

جابجایی دانشجو توسط سایت bekhane.ir انجام می شود برای جابجایی با دانشجویان به این سایت می توانید مراجعه کنید .


کانال تلگرام جابجایی سرباز

آدرس کانال تلگرام جابجایی سربازی


دانلود موزیک جواب

music-javan.ir
سایت دانلود موزیک ( محسن ابراهیم زاده بنام مرهم جان ) برای دانلود جدید ترین موزیک خارجی و موزیک فارسی شاد و دانلود موزیک فارسی عاشقانه در خدمت ما می باشد ، موزیک های از قبیل بی کلام و موزیک خارجی و موزیک قدیمی و موزیک گلچین و موزیک ویدیو در خدمت شما شنونده های نازنین است و آهنگهای شاد و غمگین و عاشقانه و سنتی نیز از عمده موزیک های این سایت می باشد .

تور اردبیل و گردشگری

ardabiltour.ir
سایت ardabiltour.ir وبسایت مخصوص تور اردبیل و گردشگری بوده و در مورد آب درمانی های استان اردبیل و بهترین اقامت گاه اردبیل و همچنین در مورد تفرجگاه اردبیل نیز مطالب بسیار مفیدی دارد و می توانید در مورد سوغاتی های شهر اردبیل قبل از سفر به اردبیل مطلع شوید و همچنین آبدرمانی های سرعین و هتل سرعین جهت رزور انتخاب کنید و یا در مورد خانه ی معلم اردبیل جستجو و مکان رزرو کنید .

معرفی و دنلود کتاب

dorre-sokhan.ir
سایت درٌه سخن به منظور خرید کتاب ( خیلی کم پولی هستن ) و همچنین دانلود کتاب و مهم تر از همه و بیشتر از همه معرفی کتاب اختصاص داده شده است و می توانید کتاب های مفیدی همچون "دروغ/ اراده‌ی آزاد" و یا "فلسفه ترس" و همچنین "شناسایی و شکار جاسوس" اشاره کرد .

فوتبال - استقلال و پرسپولیس

justfootball.ir
سایت ورزشی justfootball.ir با اخبار داغ فوتبال پرسپولیس و استقلال در خدمت شما می باشد . تیم های پرسپولیس - استقلال - تراکتورسازی و همچنین تیم ملی و علاوه بر این در مورد جام جهانی روسیه نیز کنار تیم باشگاهی بارسلونا و رئال مادرید اخبار مهمی را منتشر می کند .

کامپیوتر و فناوری و نرم افزار

learn-me.ir
سایت learn-me.ir از انواع گوشی موبایل گرفته تا آموزش اینترنت - آموزش سخت افزار - آموزش شبکه- آموزش نرم افزار- اخبار فناوری - معرفی نرم افزار و .. مطلب منتشر می کند .

مبل و غذاخوری و سرویس خواب

m-tick.ir
وبسایت دیگر ما یعنی m-tick.ir در موضوع اختصاصی مبل- آینه کنسول - ساعت - سرویس خواب - غذا خوری - ویترین و بوفه و .. فعالیت دارد و می توانید * ساعت دیواری مدرن رافائل * میز کنسول و آینه * مبل راحتی تک نفره * مبلمان استیل جدید و شیک برای اتاق پذیرایی * مبل های راحتی ایتالیایی و ترکیه ای را نیز از سایت http://m-tick.ir ما دنبال کنید .

واردات خودرو و ماشین

mashinsavari.ir
بله درست دیدین ، سایت ویژه در مورد خودروهای خارجی و داخلی که آپشن ها و یا پلاک اروند و ملی و قیمت ماشین را می توانید دنبال کنید . همچنین ماشین خارجی - ماشین داخلی - واردات ماشین جزو کارهای خدماتی این سایت است .

مسکن و ساختمان

mb-ce.ir
سایت اختصاصی ما در موضوع اخبار مسکن و دکوراسیون ساختمان و شیرآلات ساختمان و همچنین مصالح ساختمانی فعال می باشد و  آشنایی با شیرآلات بهداشتی و ساختمانی مقدمه ای بر ساختمان های اجری و بتنی مقاوم سازی ساختمان‌های آجری نیمه اسکلت ساختمان آجری (مصالح بنایی) از مطالب مفید این سایت می باشد .

اخبار ارز و دلار و مدیریت اقتصاد

ppts.ir
سایت آموزشی و خبری که اخبار ارز و اخبار بانکی را می توانید از اینجا دنبال کنید و همینطور اقتصاد کلان و قیمت ارز نیز از قسمت های مفید این سایت می باشد که بزودی فعالیت کاملتری نیز از این سایت شاهد خواهیم بود .

مقاله و تحقیق و پروژه

prozhe-shop.ir
سایت دانشگاهی یا به عبارتی محل انتشار مقاله و فایل های تحقیق برای دانلود دانشجویان کاردانی و دانشجویان کارشناسی و کارشناسی ارشد و همچنین دکترا . اخبار پیام نور و آزمون ارشد - استخدامی و راهنمایی رانندگی را از http://prozhe-shop.ir دنبال کنید .

خرید شارژ ایرانسل همراه اول

sharjfree.ir
سایت خرید شارژ ایرانسل ، خرید شارژ همراه اول و رایتل و تالیا . در این سایت می توانید مجموعه کامل کدهای دستوری سامانه جامع خدمات همراه اول - ایرانسل - تالیا - رایتل را برای مشترکان دائمی و اعتباری را دنبال کنید .

آموزش html و css و php

w3learn.ir
سایت آموزشگاه آنلان وب با ارائه آموزش HTML و آموزش Bootstrap و آموزش CSS و همچنین آموزش JavaScript و آموزش jQuery و آموزش PHP و آموزش SQL در خدمت شما می باشد . البته آموزش پیشرفته HTML و آموزش مقدماتی HTML نیز از خدمات آموزشی سایت http://w3learn.ir می باشد .

آموزش نجوم

wikiastro.ir

سایت نجوم با ابزارهای نجومی و همچنین رویداد های نجومی در رابطه با فناوری فضایی و کیهان‌شناسی نیز اقدام به معرفی کتاب نجوم می کند و می توانید مطالب فوق العاده ای در این سایت پیدا کنید.

 

The Theme Being Used Is MihanBlog Created By ThemeBox